Mokslo populiarinimo konkurso nugalėtojai

Praėjo kiek daugiau nei trys savaitės nuo mokslo populiarinimo konkurso darbų priėmimo pabaigos. Visą tą laiką mokslininkų komisija ir kiti vertintojai galvojo, skaitė darbus ir rinko, kurie iš jų yra verti apdovanojimų. Ir štai pagaliau turime visus rezultatus bei galime juos paskelbti! Tikimės, kad dalyvausite konkurse ir kitais metais.

Iškilmingai skelbiame rašinių konkurso nugalėtojus:

Mokslininkų komisijos prizai už geriausią konkurso darbą atitenka Mantui Minkauskui už tekstą „Apie kitokią mėsą“.

Geriausiu moksleivio darbu komisija pripažino Vilniaus Žirmūnų gimnazijos moksleivės Julijos Raudytės tekstą „Ką gali nosis: kvapų veikimas ir reikšmė organizmui“.

Mūsų kūrybinę komandą labiausiai sužavėjo prof. Jono Grigo tekstas „Ar dirbtinis intelektas pralenks žmogiškąjį?“. Jam atitenka rėmėjų prizai ir galimybė parengti laidą šia tema kartu su mūsų komanda.

Valstybinė kalbos komisija už sklandžiausios kalbos darbą apdovanoja Romą Gaučą už darbą „Kaip veikia gelžbetonis“. Jam bus įteiktos knygos: J. Urbšio „Gyvenimu liudiju istoriją“, A. Bumblausko, A. Eidinto, A. Kulakausko, M. Tamošaičio „Lietuvos istorija kiekvienam“.

„15 minučių“ redakcijos prizas – 50€ dovanų čekis knygoms ir leidinio atributika – atitenka Tadui Alčauskui už dviejų dalių tekstą „Savižudybė: kaip emocija veda veiksmo link“.

Portalas Technologijos.lt prizus nusprendė skirti net trijų tekstų autoriams: Julijai Raudytei („Ką gali nosis: kvapų veikimas ir reikšmė organizmui“), Kristinai Cirtautaitei („Biokuro pelenai – amžinas biologinių trąšų šaltinis“) ir Jonui Bunevičiui („Humanoidai – žmogaus galimybių finišas?“).

Žurnalo „Verslo klasė“ prizai – darbų publikavimas žurnale 10 tūkstančių vienetų tiražu – atitenka trims autoriams: Mantui Minkauskui („Apie kitokią mėsą“), Jonui Bunevičiui („Humanoidai – žmogaus galimybių finišas?“) ir Kajai Elenai Brilei („Nematomi svertai jūsų pasąmonei – švelnūs, subtilūs ir labai galingi patirties dizaino žaidimai“).

Sveikiname nugalėtojus! Ačiū visiems dalyvavusiems!

Ačiū rėmėjams ir partneriams

%d bloggers like this: