Savanoriauk

ATNAUJINTA: šiuo metu ieškome Mokslo sriubos TV autorių, kurie norėtų kurti savo laidas.

Mėgsti mokslą ir technologijas? Prisijunk prie mūsų!

Mokslo sriubos TV užsiimi veikla tada kai nori ir kiek nori. Įgyvendini savo projektus, idėjas ir taip populiarini mokslą. Jei trūksta idėjų, galėsim pasiūlyti. Mes esam kaip tam tikra bendruomenė kurioje mus vienija mokslo populiarinimas. Stengiamės nesėdėti sudėję rankų.

Jei nori, gali prisijungti prie esamų MS komandų: laidų tekstų, Facebook turinio, reklamos, projektų ir kt.

Nori parašyti laidos tekstą? Redaguoti? O gal esi vadybininkas ar prodiuseris? O gal grafikos dizaineris ar dar koks nors įdomus žmogus?

Mes esame savanoriai ir mokslo populiarintojai iš idėjos. Siekiame tobulėti ir tapti profesionalais. Jei susidomėjai, parašyk mums el. paštu [email protected].

Mokslas ir technologijos iš esmės keičia mūsų gyvenimo būdą bei kokybę. Pavyzdžiui, kur dingo tūkstančius metų naudotas arklio tempiamas vežimas ir kiaulės pūsle dengti langai? Juokas ima, gyvename nuostabiais laikais! Praktiškai, tai ką šiuo metu savo laboratorijose dirba viso pasaulio mokslininkai, tai yra mūsų ateitis. O kas atsisakytų akies krašteliu pažvelgti į ateitį? Atėjo metas visuomenę supažindinti, kas vyksta pasaulyje. Padarykime tai kartu!