Apie mus

„Mokslo sriuba“ – keista, įdomi, nuotaikinga, kerinti mokslo populiarinimo internetinė televizija smalsiems žmonėms. Mokslas ir technologijos ateina pas tave!

Mes esame paprasti jauni žmonės (didžia dalimi studentai), savanoriai, susibūrę į komandą populiarinti mokslą visuomenėje. Tai darome kurdami įdomias TV laidas, reportažus, rubrikas ir rašydami šviečiančias žinutes veidaknygėje. Mokslo sriubos TV yra apie įdomiausius viso pasaulio mokslininkų išradimus, neįtikėtinus eksperimentus, tyrimus, projektus, vystomas naujausias technologijas, revoliucines idėjas bei iššūkius žmonijos pažangai. Mes siekiame žmonėms parodyti visai kitokį pasaulį nei daugelis jį įsivaizduoja. Ne tik apie tai kas mūsų laukia ateityje, o kokios galimybės jau yra šiandien. Ką gali žinoti, gal net pavyks vieną kitą moksleivį įkvėpti žengti mokslininko specialybės keliu?

Pagrindinis tikslas – mokslo populiarinimas, siekiant kelti visuomenės sąmoningumą, plėsti žinių visuomenę. Supažindinti tautą su mokslo ir technologijų dabartimi, praeitimi ir ateitimi, sudėtingus dalykus pateikiant paprasta, suprantama ir įdomia kalba.

Mūsų misija – kūrybiškai ir įdomiai plačiajai visuomenei pateikti aktualijas apie Lietuvos ir viso pasaulio mokslo pasiekimus. Ugdyti išsilavinusias ir modernias asmenybes, gebančias kritiškai vertinti mokslo tobulėjimo raidą.

Mokslo sriubos TV vizija – tapti žinomiausiu ir žiūrimiausiu mokslo populiarinimo kanalu Lietuvoje, skatinančiu visuomenės narių diskusijas ir intelektualinį tobulėjimą.

Mūsų laidas rodo LRT Kultūra, DelfiTV, 15min.lt/mokslasit, Tv.lrytas.lt, Technologijos.lt, Tv3play.lt, Init TV, regioninės televizijos. Ketvirto sezono rezultatas – apie 425 000 peržiūrų. Mokslo sriubą kuriame bendradarbiaudami su Baltijos pažangių technologijų institutu.

2012 m. spalio 1 d. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriatas laidai „Mokslo sriuba“ suteikė Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos patronažą (projekto globą). Globa baigta 2015 m. gruodį.

2015 m. veiklos ir finansinė ataskaita.
2014 m. veiklos ir finansinė ataskaita.
2013 m. veiklos ir finansinė ataskaita.
2012 m. veiklos ir finansinė ataskaita.