7 Mokslo sriubos sezono pabaiga

Atėjus vasarai daugelis keliaujame į gamtą ir televizijos uždaro savo sezonus. Su Jumis iki rudens atsisveikina ir LRT Mokslo sriubos laida. Ačiū Jums, kurie rėmėte, žiūrėjote, komentavote, dalinotės! Tai mums labai svarbu!

Šis sezonas mūsų komandai buvo išbandymas, nes:

  • Pradėjome kurti daug naujų rubrikų;
  • Jūsų paramos Patreone dėka https://www.patreon.com/mokslosriuba, kūrėme papildomus reportažus ir darėme tiesiogines transliacijas;
  • Pradėjome įgyvendinti didelės apimties projektą „Promotion of Space Science and Technologies for the Youth“, kurį remia Europos kosmoso agentūra.

Visa tai leido pasiekti džiuginantį peržiūrų skaičių. Pagal YouTube statistiką, šį sezoną sulaukėme 1,027,097 peržiūrų. Tai yra dvigubai daugiau nei praėjusį sezoną. Mokslo sriubos TV žiūrėjote 7,129,958 minučių (t.y. 13 metų 203 dienas). 6 sezone buvo – 6 metai 243 dienos. Ačiū Jums! YouTube sulaukėme 12,469 „Patinka“ įvertinimų ir 802 „Nepatinka“. Tai parodo, kad daugumai patiko tai ką kūrėme ir augantis turinio kiekis nesumažino kokybės.

Tačiau LRT Kultūros TV sezono pabaiga nereiškia, kad šią vasarą sėdėsime sudėję rankas 😀 Jau Jums kuriame naujus reportažus ir planuojame tiesiogines transliacijas. Užsiprenumeruokite mūsų kanalą YouTube http://www.youtube.com/mokslosriuba. Taip pat, pradedame ruoštis naujam rudens sezonui. Už Mokslo šviesą!

%d bloggers like this: